Mira Dobek

Psycholog – Psychoterapeutka

Psycholog, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w terapii poznawczo behawioralnej. Absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz wydziału zarządzania i studium pedagogicznego Szkoły Głównej Handlowej a także podyplomowych studiów filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Inter Ego.

Specjalizacja

Prowadzi terapie osób dorosłych oraz nastolatków w metodologii poznawczo behawioralnej oraz schematu dotyczące: depresji, zaburzeń lękowych (fobii społecznej, zespołu lęku uogólnionego, napadów paniki), osobowości, kryzysów życiowych, problemów w rozwoju osobowym, problemów rodzinnych, szkolnych, zawodowych, kryzysów i problemów w związkach. Ukończyła również szkolenie specjalistyczne ze wsparcia osób z objawami dysforii płciowej. W pracy chętnie wykorzystuje elementy terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz uważności. Odbyła również szkolenie z krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W pełni otwarta na pracę z osobami LGBT+ a także osobami w potrzebie integracji doświadczeń psychodelicznych.

Osobiste doświadczenie i szkolenia rodzicielskie przygotowujące do wychowywania dziecka w spektrum autyzmu a także kontakt z terapią onkologiczną pozwalają jej na głębsze zrozumienie klientów z kryzysami w tych obszarach. Prawie 20 lat pracy na stanowiskach menadżerskich w biznesie pozwala dodatkowo sięgać do praktycznych rozwiązań i lepiej rozumieć klientów, funkcjonujących na co dzień w środowiskach biznesowych.

Doświadczenie

W pracy psychologicznej z Klientami od wiosny 2020 roku – indywidualnie oraz w poradni Psycholodzy24, w gabinecie i online. W 2022 odbyła staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale depresji i lęków.

O swojej pracy

Z wielkim szacunkiem i pokorą podchodzę do każdej osoby, która decyduje się poprawić swoje funkcjonowanie sięgając po wsparcie psychologiczne. Nasze spotkania są dla mnie kolejnymi krokami we wspólnie podjętym wyzwaniu, aby uczynić umysł najlepszym przyjacielem. Od chwili rozpoczęcia budowania wspólnego zaufania po odważne sprawdzanie sposobów na wprowadzenie zmian – odczuwam wdzięczność i radość, że mogę stać się obserwatorką czyjejś przemiany.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: kontakt@interego.com.pl

lub telefoniczny pod numerem: 500 122 087

Możesz również skorzystać z rezerwacji online: