Yuliana Shevchuk

(Juliana Szewczuk)

Psycholog – Psychoterapeutka

Wybrałam ścieżkę pomagania, bo wiem, że znaczące spotkania potrafią zmieniać. Cenię sobie autentyczny kontakt z drugim człowiekiem i zawsze z ogromną wdzięcznością i powagą traktuję zaufanie, którym obdarzają mnie Klienci. Dbam o wysoką jakość swojej pracy i o partnerskie podejście podczas spotkań. Podziwiam i bezgranicznie szanuję podmiotowość i niepowtarzalność każdego człowieka, a proces terapii postrzegam jako ścieżkę głębokiego rozwoju i coraz pełniejszego stawania się sobą.

Wykształcenie

  • Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich na kierunkach Psychologia (Specjalizacja: Psychoterapia, studia ukończone z wyróżnieniem) i Filologia Polska na Uniwersytecie Warszawskim.
  • Uwielbiam się uczyć i zdobywać wiedzę na temat nas – istot ludzkich. Dlatego też nieustannie się szkolę biorąc udział w szkoleniach i warsztatach w Polsce i zagranicą. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu terapii trzeciej fali.
  • Ukończyłam 4-letnie szkolenie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej z Dialogiem Motywującym i terapiami trzeciej fali akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem również w trakcie certyfikowanego przez ISST szkolenia z terapii schematów (ST).
  • Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Chętnie też sięgam po wsparcie bardziej doświadczonych psychoterapeutów – po to, aby uzyskać możliwie jak najszersze spojrzenie na swoją pracę i móc jeszcze skutecznie pomagać. Biorę udział w cotygodniowych spotkaniach zespołu konsultacyjnego.

Doświadczenie

Mam kilkuletnie doświadczenie w psychologicznej pracy pomocowej, zdobyte w szpitalach, fundacjach i poradniach.

Współpracowałam między innymi z:

  • Kliniką Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego,
  • Akademickim Ośrodkiem Psychoterapii na UW,
  • Oddziałem Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych SPZOZ,
  • Fundacją Psycho-Edukacja.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: juliana.szewczuk@poddaszemysli.pl

lub telefoniczny pod numerem: 792 822 294

Możesz również zarezerwować wizytę przez system rezerwacji online: