Martyna Powierża

Psycholog – Terapeuta Uzależnień – Psychoterapeutka

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie o specjalności Psychologia Zdrowia i Rehabilitacji. Ukończyła studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień od 2020 roku (nr. 2080).

Obecnie kształci się w Akademii Psychoterapii INTEREGO, w ramach całościowego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo- behawioralnego. Cały czas doskonali swoje kompetencje poprzez udział w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, w podejściu poznawczo-behawioralnym. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej , przestrzega jego zasad etycznych, a swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie

Czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych i ich rodzinami. Moja praktyka obejmuje również pracę z młodzieżą oraz dorosłymi. W swojej pracy wykorzystuję techniki CBT. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijała już podczas studiów odbywając wolontariaty i staże w poradniach leczenia uzależnień od alkoholu. W jednej z nich pracowała później przez 4 lata. Prowadziła tam liczne grupy psychoedukacyjne i dawała wsparcie osobom trzeźwiejącym i ich rodzinom. Pracowała również w ośrodkach dla bezdomnych mężczyzn i kobiet gdzie głównie zajmowała się wsparciem i pomocą w wyjściu z bezdomności, stąd również pojawiła się współpraca z Caritas.

Obecnie prowadzi sesje indywidualne w nurcie poznawczo- behawioralnym starając się pomóc osobom którym towarzyszą:

  • lęki,
  • obniżony nastrój,
  • niska samoocena,
  • kryzysy emocjonalne,
  • uzależnienia.

O swojej pracy

„ Bądź lustrem pokazującym, jak zmiany w życiu osobistym klienta są odzwierciedleniem zmian, które zaszły w gabinecie terapeutycznym” Matthew Skinty

„ Mięśnie są pojętne jak woły robocze. Jeśli ostrożnie, krok po kroku, zwiększa się obciążenie uczą sięje znosić” Haruki Murakami.

W swojej pracy stawiam na autentyczność, życzliwość, ciepło.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: kontakt@interego.com.pl

lub telefoniczny pod numerem: 500 122 087

Możesz również zarezerwować wizytę przez system rezerwacji online: