Magdalena Pietrzak – Żelazko

Psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej”, a także Studium Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie.

Doświadczenie zawodowe

Magdalena Pietrzak – Żelazko doświadczenie jako psychoterapeuta indywidualny zdobywała m.in. w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Chorób Afektywnych w Warszawie, a także współpracując z prywatnymi poradniami.

Pracuje z osobami dorosłymi zmagającymi się z lękiem, depresją, traumą, kryzysem, doświadczającymi trudności w kontaktach z ludźmi, a także z osobami pragnącymi dążyć do własnego rozwoju.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Magdalena Pietrzak – Żelazko o sobie

Psychoterapia jest dla mnie szczególnym rodzajem kontaktu między terapeutą a osobą zgłaszającą się na terapię. Korzystając z wiedzy i empatii staram się towarzyszyć pacjentowi w drodze do poznania siebie, pokazać jak ważne jest uświadamianie sobie własnych potrzeb i mówienie o nich. Pamiętając o tym, jak różnią nas doświadczenia, potrzeby i cele, z dużą uważnością dobieram odpowiednie metody pracy. 

Wierzę, że przez przyjęcie i zbadanie naszych trudności, możemy uzyskać dostęp do naszego potencjału, doświadczyć zadowolenia i radości z naszego życia.

W pracy terapeutycznej bliskie mi są cytaty:

„Dla umysłu nie istnieją ograniczenia, poza tymi, które samodzielnie uznamy za prawdziwe”,

„Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia”

  „Wszystko rozpoczyna się od myśli. Myśli prowadzą do uczuć, uczucia prowadzą do działań, działania prowadzą do rezultatów”.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: m.magdalena.pietrzak@gmail.com

Lub telefonicznie pod numerem: 609-842-408

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.