Katarzyna Kajak – Serafin

Psycholog – Psychoterapeuta

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno – Humanistyczna) na kierunku psychologia, specjalność psychologia kliniczna. Ukończyła czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej w szkole CBT Edu w Warszawie. Obecnie w procesie przygotowań do certyfikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z wieloma ośrodkami państwowymi i prywatnymi m. in. Oddział Psychiatryczny Dzienny i Zamknięty w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie, Gminne Punkty Konsultacyjne, Przedszkola, Szkoły oraz Poradnie Zdrowia Psychicznego. Od prawie 10 lat prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Od kilkunastu lat zwiększa zakres swojej wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i konferencjach.

Specjalizacja

Specjalizuję się w pracy z osobami nastoletnimi (powyżej 16 r.ż.) oraz dorosłymi. Prowadzi konsultacje i terapie osób zmagających się z:

  • trudną sytuacją życiową
  • zaburzeniami depresyjnymi
  • zaburzeniami lękowymi
  • zaburzeniami związanymi ze stresem
  • zaburzeniami odżywiania
  • zaburzeniami snu
  • trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi
  • obniżoną samooceną
  • trudnościami wynikającymi z rodzicielstwa

O swojej pracy:

Bycie psychoterapeutą to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Każdy z nas ma swoją unikalną historię, zawsze jest mi niezmiernie miło, że w procesie terapeutycznym mogę ją poznać i towarzyszyć drugiemu człowiekowi w drodze do lepszego zrozumienia siebie oraz poprawy jakości życia. Metody pracy starannie dobieram do potrzeb i możliwości pacjenta. W terapię każdej osoby wkładam nie tylko całą swoją wiedzę i doświadczenie, ale również swoją wrażliwość, uważność i empatię. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości. Pracuje zgodnie z kodeksem etyki zawodu psychologa, a swoją pracę poddaje nieustannej superwizji.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na:  kajak.katarzyna@gmail.com

lub telefoniczny pod numerem: 514 116 030 (w razie trudności z dodzwonieniem się, proszę o kontakt SMS).

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.