Justyna Kasprzyca

Psycholog – Trener Umiejętności Społecznych- Psychoterapeutka

Absolwentka Uniwersytetu SWPS specjalność: Psychologia Kształtowania i Zmiany Zachowania. Trenerka Umiejętności Społecznych. Absolwentka rocznego szkolenia Terapii Poznawczo – Behawioralnej Dzieci i Młodzieży.

Obecnie kształci się w Akademii Psychoterapii INTEREGO, w ramach całościowego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu terapeuty poznawczo- behawioralnego. Cały czas doskonali swoje kompetencje poprzez udział w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, w podejściu poznawczo-behawioralnym. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, przestrzega jego zasad etycznych, a swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywała prowadząc Treningi Umiejętności Społecznych w ośrodku prywatnym, a także jako psycholog na praktykach w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (Oddział Kliniczny Psychiatrii Wieku Rozwojowego) oraz w gabinecie własnym.

O swojej pracy

Na psychoterapię zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież z problemami z obszaru zaburzeń lękowych i depresyjnych .

W mojej pracy bliskie są mi wypowiedzi:

„Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się” (Winston Churchill) ponieważ

„Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić” (Konfucjusz). Ważne jest także żeby pamiętać o tym, że „nic nie jest wieczne na tym świecie, nawet nasze problemy” (Charlie Chaplin).

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: kontakt@interego.com.pl

lub telefoniczny pod numerem: 500 122 087

Możesz również zarezerwować wizytę przez system rezerwacji online: