Kinga Kałuska – Złotorowicz

Psycholog – Psychoterapeuta

Jest psychologiem, pedagogiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB (nr 279) . W swojej pracy wykorzystuje założenia  terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematu i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Kinga Kałuska – Złotorowicz  ma ponad siedemnastoletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii CMKP, Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego, Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „Synapsis”, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej OPTA, Fundacji „Dzieci Niczyje”, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych. Przez wiele lat zajmowała się terapią dzieci i rodzin. Od  2007 roku intensywnie rozwija się w terapii osób dorosłych oraz par.

interego psychoterapia Kinga Kałuska Złotorowicz

Specjalizacja

Kinga Kałuska – Złotorowicz – pomaga osobom, którym trudno radzić sobie z własną złością, lękiem, smutkiem i wstydem. Pracuje z ludźmi, którzy nie potrafią doceniać samych siebie, chcą wprowadzać pozytywne zmiany we własnym życiu i budować bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi.

Prowadzi szkolenia dla osób zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem wiedzy o terapii poznawczo-behawioralnej. W pracy przestrzega zasad kodeksu etyki PTTPB, uczestniczy w regularnych superwizjach i licznych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt mailowy na: k.zlotorowicz@wp.pl

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.