Monika Zderkiewicz

Psycholog – Psychoterapeuta

Absolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny w trakcie certyfikacji PTTPB, ukończyła studia podyplomowe z Kryzysu i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. Trener kompetencji miękkich, Certyfikowany Life&Biznes Coach ICF oraz terapeuta EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocesing). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Doświadczenie zawodowe

Psycholog, interwent kryzysowy, coach, terapeuta dorosłych i par. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w pracy, które zdobywała zarówno w organizacjach pozarządowych, korporacjach, jak również ośrodkach pomocy psychologicznej.

Wspiera rodziny, pary przechodzące przez kryzys, doświadczające trudności wychowawczych oraz borykające się z problemami natury psychologicznej u swoich dzieci m.in. niepłynnością mówienia, autyzmem, depresja itp. Pracuje w nurcie rodzicielstwa bliskości realizuję Program CZAD© (Program Całościowej Zintegrowanej Aktywności Dzieci). Działa aktywnie jako Interwent Kryzysowy m. in współpracując z Lotniskiem im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Posiada doświadczenie w pracy z parami, małżeństwami w trakcie kryzysu, trudnościami w relacji/komunikacji w związku, po zdradzie, utracie dziecka. Pracuje również indywidualnie z zaburzeniami depresyjnymi, odżywiania, lękiem, uzależnieniem, DDA, niskim poczuciem wartości, PTSD.

Stale poszerza kompetencje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów.

Osoby pracujące z nią mówią, że w każdym człowieku widzi przede wszystkim dobro i dobre intencje. Przecież każdy z nas jest wyjątkowy i to jest wartość, na której warto budować. Autentyczność to również cecha, którą doceniają w niej klienci. Pozostawia dużo przestrzeni na przemyślenia, wierząc, że klient sam znajdzie odpowiedź na nurtujące kwestie. Nie obawia się zadawać trudnych pytań i inspirować do działania.

W codziennej pracy ważne są dla niej:

  • szacunek
  • zaangażowanie
  • autentyczność
  • poczucie bezpieczeństwa
  • zaufanie

W celu umówienia się na wizytę proszę skorzystać z formularza kontaktowego.