Ładowanie Wydarzenia

Metodologia pracy z pacjentami z osobowością anankastyczną w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Praca z pacjentami z problemami osobowościowymi słusznie i powszechnie jest uznawana za jedną z najbardziej wymagających i obfitujących w trudne momenty. Terapia poznawczo behawioralna zaburzeń osobowości rozwija się od ponad 25 lat. Wśród polskich terapeutów ta metodologia pracy jest ciągle jeszcze mało znana, mimo że posiada ona liczne udokumentowane badaniami potwierdzenia swojej skuteczności.

Metodologia pracy z pacjentami z osobowością anankastyczną w paradygmacie poznawczo- behawioralnym.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób pracujących w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (lekarzy, psychologów, psychoterapeutów) chcących zdobyć wiedzę i podnieść swoje umiejętności w pracy z osobami z nieprawidłową osobowością jak też dla osób zainteresowanych poznawczo behawioralną metodologią pracy z osobami z dysfunkcjami osobowościowymi. Szkolenie będzie skupione na zagadnieniach praktycznych pracy terapeutycznej z pacjentami z zaburzeniami osobowości anankatycznej. Uczestnicy zapoznają się z różnymi rodzajami pacjentów z tym zaburzeniem oraz wpływie na proces terapeutyczny specyfiki ich funkcjonowania.

Spotkanie obejmie następujące zagadnienia:
1. Konceptualizacja poznawczo-behawioralna anankastycznych zaburzeń osobowości
2. Tworzenie planu terapii
3. Najważniejsze narzędzia przydatne w szczególności do pracy z problemami pacjentów

Prowadzenie: Anna Szajkowska

Czas 10 godzin wykładowych ( 9-18) 25.11.2023
Cena 450 PLN.

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy.

Udostępnij tą treść!