Ładowanie Wydarzenia

Osobowość narcystyczna

Praca z pacjentami z problemami osobowościowymi słusznie i powszechnie jest uznawana za jedną z najbardziej wymagających i obfitujących w trudne momenty. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń osobowości rozwija się od ponad 25 lat. Wśród polskich terapeutów ta metodologia pracy jest ciągle jeszcze mało znana, mimo że posiada ona liczne udokumentowane badaniami potwierdzenia swojej skuteczności.

Metodologia pracy z pacjentami z osobowością narcystyczną. Paradygmat poznawczo – behawioralny.

Szkolenie zawiera definicje i kryteria osobowości narcystycznej, odmiany narcyzmu, sposoby diagnozowania, diagnozę różnicową, konceptualizację narcyzmu w nurcie CBT i terapii schematu. Omówiony zostanie styl prowadzenia terapii narcyzmu i jej plan oraz techniki terapeutyczne podczas terapii tego zaburzenia osobowości. Szkolenie zawiera także ćwiczenia praktyczne.

Prowadzenie: Marta Barabasz

Czas 10 godzin wykładowych ( 9-18) 23/03/2024

Cena 450 PLN

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy.

Udostępnij tą treść!