Ładowanie Wydarzenia

Praca z parą pozostającą w nasilonym konflikcie

Pary pozostające w konflikcie silnie odczuwają pogorszenie jakości swojego związku. Jednocześnie z powodu charakteru i stylu konfliktowej interakcji – kłótliwości, obrażania się i zadawania psychicznych ran zwykle skutecznie blokują proces poprawy, powodując tym samym nieuchronne wzajemne oddalanie się i rosnącą wzajemną niechęć. Tego typu sytuacja skutkuje również brakiem postępów w terapii. Istotnym elementem pracy w takiej sytuacji jest redukcja objawów destrukcyjnej konfliktowości oraz trening rozwiązywania konfliktów w adaptacyjny sposób. Uczestnicy warsztatu zapoznają się ze sposobami radzenia sobie z trudnymi zachowaniami partnerów podczas sesji ( niekontrolowane wybuchy złości i wzajemna dewaluacja). Nauczą się pracować ze złością i wykorzystywać ją w procesie terapii.

Warsztat obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Charakterystyka adaptacyjnych i nieadaptacyjnych konfliktów w parze.
  2. Analiza wzorców interakcji obecnych w trakcie konfliktu.
  3. Techniki pracy ze złością i z konfliktem.
  4. Rozwiązywanie trudnych sytuacji na sesji wywołanych destrukcyjną konfliktowością.

Prowadzenie: Wojciech Stefaniak – psycholog, psychoterapeuta poznawczo behawioralny, psychoterapeuta schematu , superwizor- dydaktyk PTTPB

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy. Niezbędna wiedza teoretyczna będzie poparta ćwiczeniami praktycznych umiejętności terapeutycznych w oparciu o opisy przypadków autentycznych terapii małżeńskich.

Czas 10 godzin wykładowych ( 9-18) 16.04.2022.

Cena 450 PLN.

(Powyższa kwota jest kwotą netto. Ponieważ interpretacje podatkowe dotyczące zwolnienia szkoleń z podatku VAT nie są ostateczne i mogą ulec zmianie, należy brać pod uwagę możliwość modyfikacji stawki VAT w cenie zależnie od obowiązujących w danym okresie przepisów podatkowych. W chwili obecnej korzystamy ze zwolnienia z podatku VAT.)

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy.

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=hnyKw&webforms_id=21878202″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

Udostępnij tą treść!