Ładowanie Wydarzenia

Praca z pacjentami z problemami osobowościowymi słusznie i powszechnie jest uznawana za jedną z najbardziej wymagających i obfitujących w trudne momenty. Terapia poznawczo behawioralna zaburzeń osobowości rozwija się od ponad 25 lat. Wśród polskich terapeutów ta metodologia pracy jest ciągle jeszcze mało znana, mimo że posiada ona liczne udokumentowane badaniami potwierdzenia swojej skuteczności.

Metodologia pracy z pacjentami z osobowością zależną w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

 Szkolenie skupia się na praktycznym wymiarze pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości zależnej. Omówione zostaną  krótko podstawowe aspekty teoretyczne, takie jak rodzaje osobowości zależnej oraz problemy diagnostyczne. Pozostała część szkolenia obejmie konceptualizację poznawczo-behawioralną osobowości zależnej, planowanie procesu terapii oraz rozwiązywanie najczęstszych problemów wnoszonych przez pacjentów.

Prowadzenie: Anna Szajkowska

Czas 10 godzin wykładowych ( 9-18) 27/01/2024

Cena 450 PLN.

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy.

Udostępnij tą treść!