Ładowanie Wydarzenia

Poczucie własnej wartości jest wewnętrznym konstruktem  będącym rdzeniem  osobowości, podstawą równowagi psychicznej oraz  odpowiada za procesy adaptacyjne w ciągu całego życia. Pojęcie samooceny jest powszechnie stosowane w wielu dyscyplinach, jednak wydaje się, że nie osiągnięto jeszcze konsensusu w zakresie jego konceptualizacji i operacjonalizacji.  W trakcie warsztatu zostaną zaprezentowane zakresy pojęć: samoocena, samoakceptacja, skuteczność, stosunek do siebie i wreszcie szacunek do samego siebie oraz możliwe zakłócenia i dysfunkcje w rozwoju i przebiegu tych zjawisk. Prowadzący przedstawi modele rozumienia niskiego poczucia własnej wartości oraz wybrane metody pracy terapeutycznej z tym problemem.

Prowadzenie: Izabela Stefaniak

Termin: 4.12.2021 r. godz. 9 – 18 

Cena: 450 PLN

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy.

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=hnyKw&webforms_id=21878202″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

Udostępnij tą treść!